Wsparcie negocjacyjne przy wyborze biura

Środowisko pracy ulega ciągłym przemianom. Świat i Polska przechodzą obecnie transformację, która wprowadza na rynek młodsze pokolenie pracowników  oraz nowoczesne technologie. 

Już dziś wiele osób pracuje zdalnie, nieraz wykonując w ten sposób większość swoich zadań. Czy w takim razie obecne biura są dostosowane do aktualnych potrzeb pracowników i wyzwań biznesowych?

Przy pomocy w wyborze biura kierujemy się koncepcją Activity Based Working (ABW), która sprawia, że biuro jest przestrzenią elastyczną, która dopasowuje się do użytkowników oraz charakteru ich działań. 

Nie istnieje biuro, które będzie idealne dla wszystkich firm i pracowników. Punktem wyjścia dla określenia optymalnego układu może być analiza działalności organizacji i typu pracowników, który dominuje wśród zatrudnionych. To proste – często wystarczy, aby pracownicy i zarządzający odpowiedzieli na kilka pytań. Dlatego też lwią część decyzji pozostawiamy nie samemu klientowi, ale również jego pracownikom.

To co nas wyróżnia to fakt, że ani klient ani tym bardziej jego pracownicy nie muszą obawiać się o negocjacje wszelkich aspektów z właścicielem obiektu, w których chcą ulokować swoją siedzibę. Zajmujemy się tym kompleksowo od A do Z, czyli od doradztwa przy wyborze lokalizacji, poprzez negocjację warunków najmu, po prowadzenie pertraktacji w zakresie możliwego do wykorzystania budżetu aranżacyjnego.

Skorzystali z naszych usług

Nasze usługi

Sprawdź w czym Jeszcze możemy pomóc

Wsparcie rozwoju kadr

arrow_forward

Bezpieczeństwo i higiena pracy

arrow_forward

Sprzątanie biur i obiektów komercyjnych

arrow_forward

Prace aranżacyjne biur

arrow_forward

przejdź do usług >