Usługi IT

Zespół DOCE oferuje szeroki wachlarz usług informatycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

W naszym zespole pracują specjaliści, którzy od lat zajmują się wdrażaniem systemów oraz sieci komputerowych. Bazując na naszych produktach możemy pomóc Państwu dostosować firmę do pracy online. Dzięki zebranemu doświadczeniu, oraz podnoszącym się kwalifikacjom, zapewniamy Państwu realną pomoc oraz wdrożenia IT, ściśle dopasowane pod Państwa potrzeby.

W ramach usług z zakresu IT oferujemy Państwu:

Przeprowadzamy audyt IT, w skład którego wchodzi m.in. audyt infrastruktury, audyt licencji, audyt obowiązujących procedur serwisowych i audyt umów utrzymania oraz wsparcia…
Development first, większość tworzonych przez nas rozwiązań jest projektowanych z myślą o jak najlepszym dostosowaniu do Klienta i jego potrzeb.
Ważnym jest, aby nowe oprogramowanie dobrze współpracowało ze wszystkimi innymi rozwiązaniami i technologiami stosowanymi w Twojej firmie.
Sieci komputerowe wdrażamy od podstaw, zaczynając od strukturalnego położenia kabli, a kończąc na zaawansowanej konfiguracji urządzeń sieciowych. Dzięki naszej usłudze otrzymasz odpowiednio…

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług