Dom mediowy

Nasz zespół tworzą ludzie od lat związani z rynkiem mediów, marketingu i reklamy. Posiadamy wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, które pozwalają na kompleksową obsługę klientów. Bazując na wypracowanych przez lata kontaktach liczących w naszej bazie ponad 250 tys. osób, nasze kampanie wyróżniają się bardzo wysokim współczynnikiem odpowiedzi i rzeczywistych leadów dla naszych klientów.

Jako Dom mediowy koordynujemy wszystkie elementy kampanii reklamowej. Składa się na to planowanie oraz tworzenie strategii marketingowej, a ostatecznie realizacja i opieka nad kampanią. Wszystkie nasze działania przygotowujemy tak, aby w pełni dopasować je na miarę potrzeb klienta. Dzięki kompleksowej usłudze naszego zespołu, od oferty do pełnej opieki nad kampanią, klient może w pełni skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Poprzez działania marketingowe będzie się on stale rozwijał, zapewniając nowych klientów, a co za tym idzie zwiększając sprzedaż.

Jako Dom Mediowy oferujemy Państwu takie usługi jak:

Posiadamy bazę danych, która pozwala na zwiększenie efektywności działań sprzedażowych. Mając odpowiednio dobraną grupę osób, można lepiej ukierunkować indywidualną ofertę, co przyniesie wymierne korzyści.

Kampanie mailingowe to sposób nie tylko na skuteczne dotarcie do swojej grupy docelowej, przede wszystkich nasze kampanię pomagają chronić środowisko, oszczędzasz paliwo, papier oraz innych zasobów, które przy tradycyjnych kampaniach są niezbędne.

Social media we współczesnym świecie pełnią istotną rolę. To nie tylko narzędzie komunikacji, ale także doskonały sposób na promowanie swojej działalności. Facebook, Twitter, Instagram czy LinkedIn pozwalają docierać do szerokiego kręgu odbiorców.

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług