Bazy danych kontaktowych

Posiadamy bazę danych, która pozwala na zwiększenie efektywności działań sprzedażowych. Mając odpowiednio dobraną grupę osób, można lepiej ukierunkować indywidualną ofertę, co przyniesie wymierne korzyści.

W zależności od Twoich potrzeb, oczekiwanego zasięgu Twojej kampanii oraz specyfiki Twojej branży, możemy dostarczyć Ci bazę konsumentów, dzięki której dotrzesz do nowych klientów, nawiązując efektywne relacje biznesowe. 

Prowadzimy skuteczne kampanie e-mailowe dla firm i osób prywatnych. Przy każdym projekcie dopasowujemy target na podstawie indywidualnych potrzeb naszych klientów, do ściśle spersonalizowanej grupy docelowej. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych sprawia, że ​​dokładnie wiemy, jak wysyłać profesjonalne wiadomości do firm i potencjalnych klientów.

Bazujemy na wypracowanych przez lata kontaktach liczących w naszej bazie ponad 1 mln. osób, nasze kampanie wyróżniają się bardzo wysokim współczynnikiem odpowiedzi i rzeczywistych leadów dla naszych klientów. Za aktualizację danych odpowiada zespół pracowników zajmujących się weryfikacją i kompletacją danych. Korzystając z naszych usług otrzymujesz aktualne dane wysokiej jakości oraz pełen profesjonalizm.

Nasza baza posiada kilkanaście kryteriów wyboru. Na tej podstawie można bardzo precyzyjnie określić i wybrać własną grupę docelową potencjalnych klientów. Przykładowe parametry z jakich korzystają nasi klienci:

Posiadamy bazy kontaktowe na poniższe Państwa, z zaznaczeniem, że na bazę polską mamy bardzo dużo możliwości targetowania:

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług