Zarządzanie obiektami

Nasi specjaliści kompleksowo zadbają o Państwa nieruchomości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, dopasowujemy ofertę i zakres naszych prac pod Państwa potrzeby i oczekiwania.

To co nas wyróżnia to fakt, że nie będą Państwo musieli obawiać się o negocjacje wszelkich aspektów związanych z nieruchomością, w których zarówno chcą Państwo ulokować swoją firmę, ale i zamieszkać. Zajmujemy się tym kompleksowo od A do Z, czyli od doradztwa przy wyborze lokalizacji, poprzez negocjację warunków najmu i zakupu, po prowadzenie pertraktacji w zakresie możliwego do wykorzystania budżetu aranżacyjnego.

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę mieści się kompleksowa realizacja wnętrz biurowych, mieszkalnych i powierzchni komercyjnych na wszystkich etapach – od przygotowania space planu, projektu aranżacji wraz z wyceną, poprzez realizację prac wykonawczych i zarządzanie projektem, aż po uzyskanie zezwoleń na budowę i oddanie wnętrz do użytku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z doświadczonym zespołem, a jednocześnie chcą Państwo doprowadzić do obniżenia kosztów usług przy zachowaniu oczekiwanych przez Państwa standardów, zapraszamy do kontaktu.

W ramach usług z zakresu zarządzania obiektami oferujemy Państwu:

Kompleksowa usługa mebli na wymiar stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. Dzięki niej dopasujesz meble nawet do najbardziej skomplikowanych przestrzeni…
Projektowanie biur to usługa realizowana w oparciu o pasję oraz ogromne doświadczenie projektowe naszych architektów.
Powierz nam sprzątanie biura i utrzymanie w nim czystości. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie, sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę…
Środowisko pracy ulega ciągłym przemianom. Świat i Polska przechodzą obecnie transformację, która wprowadza na rynek młodsze pokolenie pracowników oraz nowoczesne technologie.

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług