Kampanie emailowe

Kampanie mailingowe to sposób nie tylko na skuteczne dotarcie do swojej grupy docelowej, przede wszystkich nasze kampanię pomagają chronić środowisko, oszczędzasz paliwo, papier oraz innych zasobów, które przy tradycyjnych kampaniach są niezbędne.

E-mail marketing daje szerokie pole, które pomoże ci stworzyć nie tylko trwałą, ale również indywidualną relację z grupą docelową twojej marki.

W zakresie naszej oferty proponujemy:

 • Analizę i wspólne określenie celów działania

  Jest to najważniejszy etap dzięki, któremu opowiemy sobie czego chcemy i co ma się stać po zakończeniu kampanii

 • Badanie i dobór precyzyjnej grupy docelowej

  Dzięki naszym bazom kontaktowym, możemy w pewnym zakresie zawęzić lub rozszerzyć grupę docelową

 • Określenie strategii i optymalizacja działań

  Dzięki określeniu strategii i na wstępie optymalizacji działań możemy zapobiec elementom kampanii, które mogą mieć wpływ na jej zły przebieg.

 • Analiza efektów i rekomendacją kolejnych etapów

  Na podstawie dostępnych statystyk możemy przeanalizować dogłębnie przebieg naszej kampanii, w zasadzie na bieżąco jej trwania

 

Dbamy o środowisko

Nasze kampanie emailingowe ugruntują Cię również wśród podmiotów, które w dobie zmian klimatycznych starają się ograniczać emisję, zoptymalizujesz wydatki na innego rodzaju działania marketingowe, które w znacznym stopniu wpływają na zużywanie zasobów naturalnych i wpływają negatywnie na efekt cieplarniany.

Dodatkowy kanał sprzedaży

To również doskonały kanał generujący sprzedaż. Jeżeli posiadasz sklep internetowy, prowadzisz sprzedaż online i zależy ci na poszerzeniu zasięgu twoich działań, zadbaj o wysokiej jakości ruch, który, przekierowany do twojego sklepu, zaowocuje wysoką konwersją sprzedażową. Mailing możesz wykorzystać na wielu płaszczyznach, począwszy od budowania czy zwiększania świadomości marki, poprzez sprzedaż usług lub produktów.

Oferujemy pełen wgląd w statystyki kampanii marketingowych.

To dla Państwa pewność, że to co robimy naprawdę działa, bo efekty widać gołym okiem.

W ramach statystyk otrzymują Państwo:

A może chcesz rozwinąć swoją działalność na inne rynki?

Kompleksowo realizujemy kampanie mailingowe także na rynkach zagranicznych pomagając naszym Klientom skalować ich biznesy. W naszych bazach posiadamy ponad 7 mln adresów emailowych, m.in:

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług