poniedziałek, 07 czerwiec 2021 13:35

Aranżacja przestrzeni biurowej dla MV Poland

Zarządzanie udogodnieniami to obecnie szczególna potrzeba rynku. Pandemia zmieniła bowiem tak bardzo sposób funkcjonowania firm, że wiele z nich nie ma szans przetrwać, bez wdrożenia innowacyjnych rozwiązań. Specjaliści Doce dostarczają ich na wielu poziomach.

Nasz ostatni zrealizowany projekt, to aranżacja i wyposażenie biura dla MV Poland. Lokal, który dostosowywaliśmy, mieści się w budynku Nordkapp, przy ul. Annopol 22. Klient przekazał nam całość zarządzania nim, od momentu wyboru biura, poprzez negocjacje cenowe, projektowanie wnętrz, również pod kątem wymogów, jakie narzuciła nam pandemia, po monitorowanie prac wykończeniowych. Udana współpraca zaowocowała też jej podtrzymaniem w zakresie utrzymania biura w czystości oraz zgodności z normami bezpieczeństwa.

W ramach projektu świadczyliśmy usługi logistyczne, dzięki którym nasz partner mógł skupić się na rozwijaniu działalności chociażby pod kątem formalnym i sprzedażowym. Działanie Doce obejmowało

  1. wybór lokalizacji i biura,
  2. negocjacje cenowe,
  3. wdrażania feet-out, czyli planowanie biura, tworzenie space planu oraz wizualizację powierzchni pod kątem kompleksowego zarządzania funkcjonalnością,
  4. prace związane z monitorowaniem postępu prac wykończeniowych i podejmowanie decyzji budowlano-branżowych,
  5. aranżacja i wyposażenie biura, z uwzględnieniem trendów i stylistycznych gustów klienta,
  6. utrzymanie czystości.

W rezultacie powstała innowacyjna przestrzeń, dostosowana do potrzeb pracy hybrydowej, z bazą biurek i innych miejsc pracy, które można łatwo rotować. Biuro odpowiada aktualnym systemom pracy bez mocnych podziałów na szefostwo i pracowników, co ułatwia zarządzanie zespołem. To przyjazne miejsce, w którym każdy może poczuć się komfortowo, doświetlone i zaopatrzone w elementy zieleni, dające odpoczynek wzrokowi.

Dziękujemy za zaufanie.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku pojawienia się potrzeb, związanych z wdrażaniem udogodnień do państwa działalności. Zapewniamy gotowe produkty do pracy zdalnej, uwzględniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, usługi informatyczne, wsparcie w zakresie zarządzania obiektami oraz wsparcie rozwoju kadr.

Zdjęcia z realizacji

Chcesz porozmawiać? Wyślij dane kontaktowe.

Skorzystali z naszych usług